Gryf Ośrodek MiędzywodzieWesela

Wesela

Wesela NAD MORZEM – W ośrodku Gryf Międzywodzie

W murach Ośrodka Wczasowego Gryf w Międzywodziu cyklicznie odbywają się bale andrzejkowe, sylwestrowe i karnawałowe. Jeśli chcesz spędzić swoje wesele nad morzem, chętnie pomożemy Ci zorganizować niezapomnianą, pełną niespodzianek imprezę. Kilkadziesiąt osób biorących każdorazowo udział w organizowanych przez nas zabawach, jeszcze długo po wydarzeniu wspomina tańce do białego rana, doskonałą kuchnię i muzykę, miłe dla oka wnętrza i możliwość odpoczynku w pokoju, od którego dzieli ich tylko piętro.

Zadowolenie i komfort gości biorących udział w zabawach, to dla nas zawsze priorytet. A kilkadziesiąt zorganizowanych przez nas balów i wesel, z salami wypełnionymi po brzegi to dowód na to, że potrafimy zadbać o uczestników takich wydarzeń. Nasze doświadczenie pozwala nam organizować wesela nad morzem, które spełniają oczekiwania zarówno nowożeńców, jak i zaproszonych gości.

Jeżeli marzy się Państwu wesele jak w filmie, z bajkową nadmorską scenerią i wyłącznie dobrymi wspomnieniami zarówno Waszymi jak i Waszych gości, środek Wczasowy Gryf w Międzywodziu jest miejscem, którego szukacie. Bez wątpienia, wesele nad morzem to doskonałe rozwiązanie dla każdej młodej pary szukającej nietuzinkowego pomysłu na organizację tej uroczystości.

Posiadamy przestronną, nowocześnie urządzoną restaurację, której układ można dowolnie dostosowywać do potrzeb. Położona obok jadalnia, pozwala na powiększenie wesela do dwóch sal i pomieszczenie nawet najbardziej licznej rodziny. Kawiarnia to miejsce wyciszenia i złapania oddechu między kolejnymi tańcami. Nasi kucharze zadbają o jedzenie pyszne jak domowe, a jednocześnie fantazyjne jak w najlepszej restauracji. Zapewniamy, że wesele nad morzem organizowane przez nasz ośrodek to gwarancja udanej zabawy.

Dla weselnych gości oferujemy zniżkę na noclegi i niewielką dopłatę przy przedłużeniu pobytu o kolejny dzień.

 

 

KOMUNIE

Oferta przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej
Pierwsza Komunia Święta dziecka to wyjątkowe, rodzinne wydarzenie. Chcielibyśmy sprawić, aby świętowanie w gronie rodzinnym odbyło się w niezwykłej atmosferze, komfortowych warunkach i z menu specjalnie przygotowanym na tę uroczystość.
Z wielką przyjemnością zorganizujemy całe przyjęcie zgodnie z Państwa oczekiwaniami
Oferujemy:
znakomite menu do wyboru / cena już od 75 zł
deser
przekąski zimne
bufet kawowo- herbaciany
dekorację stołów oraz krzesła dziecka
profesjonalną obsługę kelnerską
klimatyzowaną salę
animacje dla dzieci*
parking
Tylko u nas
Dziecko komunijne – GRATIS!.
Dzieci do lat 4 – bezpłatnie
Oferujemy możliwość skomponowania własnego menu uroczystości.
Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie dlatego ostateczną ofertę przygotujemy po spotkaniu.

*opcja dodatkowo płatna

zadzwoń i zapytaj o dostępne terminy tel. +48 91 38 14 917  lub +48 601 57 06 53 .

Sylwester 2014 / 2015

Jadalnia

Czy wiesz, że...

GryfGrupa to kilkanaście lat działalności, tysiące zadowolonych gości i 4 obiekty dostosowane do różnych potrzeb, zlokalizowane wzdłuż całego wybrzeża. Znajdź swoje ulubione miejsce w Gdańsku, Pobierowie lub Międzywodziu i spędź urlop z nami. Poniższe odnośniki doprowadzą Państwa bezpośrednio do stron naszych pozostałych Ośrodków.