Lato, Międzywodzie, noclegi blisko morza – czy to nie brzmi jak przepis na idealne wakacje? Bliskość niezwykłych, piaszczystych plaż Bałtyku, ciepłe, słoneczne dni, szum fal i niepowtarzalna, morska bryza… Wszystko to można znaleźć w Ośrodku Gryf, zaledwie 350 metrów od plaży. Nasz zlokalizowany w Międzywodziu pensjonat blisko morza to miejsce, które pozwala na pełne zanurzenie się w atmosferze nadmorskiego odpoczynku. Wybrzeże Bałtyku, otoczone wydmami i lasem sosnowym, nie tylko zachwyca przepięknym widokiem, ale także jest miejscem, gdzie można skorzystać z wielu atrakcji. Nasz ośrodek, dzięki swojemu położeniu, oferuje łatwy dostęp do plaż i bezpiecznych kąpielisk strzeżonych przez ratowników. Sprawdź, co dlaczego jeszcze warto wybrać pokoje nad morzem w Międzywodziu!

Ośrodek Gryf Międzywodzie – noclegi blisko morza

Wśród dostępnych w Międzywodziu apartamentów z widokiem na morze, nasza oferta wyróżnia się nie tylko wysokim standardem, wygodnymi, komfortowo wyposażonymi pokojami, ale przede wszystkim bliskością plaży. Lokalizacja Ośrodka Gryf pozwala na cieszenie się morzem nie tylko w ciągu dnia, ale również podczas wieczornych spacerów i porannych joggingów. Nie musisz śpieszyć się, by zdążyć na wschód lub zachód słońca w Międzywodziu – apartamenty z widokiem na morze pozwolą Ci obserwować go nawet z okna albo wyjść na plażę na chwilę przed tym spektaklem. Od plaży dzieli Cię tylko kilka minut spaceru!

Nadmorskie atrakcje dla aktywnych i poszukujących relaksu

Międzywodzie i noclegi z widokiem na morze to świetny wybór dla osób, które cenią sobie czynny wypoczynek. W pobliżu ośrodka znajduje się wiele możliwości uprawiania sportów wodnych. Można skorzystać z bogatej oferty wypożyczalni sprzętu wodnego, wybrać się z bliskimi na kajaki, a nawet zapisać do lokalnej szkoły windsurfingu.

Rezerwując w Międzywodziu noclegi, zyskuje się także świetną bazę wypadową do nadmorskich atrakcji położonych nieco dalej: szlak latarni morskich, Bałtycki Park Edukacyjny czy Woliński Park Narodowy ze słynnymi wydmami, to miejsca warte wybrania się na wycieczkę. Warto też skorzystać z uroków pobliskiego Zalewu Kamieńskiego. W niewielkiej przystani, która znajduje się niedaleko naszego ośrodka, można wypożyczyć rowery wodne lub wybrać się na malowniczy rejs po zalewie.

Nasz ośrodek Gryf w Międzywodziu to nie tylko pokoje blisko morza, to również miejsce, gdzie każdy może znaleźć odpowiadający mu sposób na spędzenie wolnego czasu. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię odpoczynek w otoczeniu natury, na miękkim, jasnym piasku, czy sportowe atrakcje związane z morzem, które jest tu cieplejsze niż w innych miejscach wybrzeża – zapraszamy do nas. Międzywodzie i noclegi przy plaży to przepis na spędzenie niezapomnianych chwil nad Bałtykiem!

Recepcja

Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 16:00

Recepcja telefon: +48 91 38 14 917

Ośrodek GRYF Międzywodzie

ul. Armii Krajowej 12
72-415 Międzywodzie

Dane Firmy:

GRYF RESORT 2 Sp. z o.o.
Aleja Papieża Jana Pawła II 19/2
70-453 Szczecin
NIP: 8513280664

Formularz kontaktowy