Jednym z najlepszych miejsc na dokładnie oczyszczenie i zregenerowanie organizmu jest sauna – Międzywodzie Gryf Resort oferuje dostęp do relaksującej strefy saun. Można do nich zajrzeć po pływaniu w naszym hotelowym basenie lub wykorzystać samodzielnie – dla poprawy samopoczucia i zdrowia. Ośrodek Wypoczynkowy Gryf Międzywodzie oferuje miły, regenerujący wypoczynek w komfortowych warunkach, blisko plaży. Naszym Gościom proponujemy swobodny dostęp do nowoczesnej strefy saun, wanny jacuzzi i basenu zewnętrznego z brodzikiem dla dzieci.

Międzywodzie – hotel z sauną blisko plaży

Świetna lokalizacja, atrakcyjna infrastruktura, przestrzeń przystosowana dla dorosłych i dzieci, hotel z sauną – czy może być piękniej? Międzywodzie Gryf Resort to miejsce, w którym możesz spokojnie oddać się wypoczynkowi. Dysponujemy wygodną strefą saun i jacuzzi, w której można odpocząć po całym dniu aktywności. Dbamy o wysokie standardy czystości. Po intensywnym dniu pełnym nadmorskich atrakcji, wejście do sauny pozwala na chwilę odpoczynku i oderwanie się od codziennych trosk. Atmosfera sauny pomaga w redukcji stresu i napięcia, co sprzyja wyciszeniu umysłu. To idealne dopełnienie wypoczynku!

Hotel Gryf Resort. Baseny i spa – Międzywodzie

Wybierając hotel z sauną, można liczyć na pełne doświadczenie wypoczynku i relaksu. Staramy się dbać o komfort naszych Gości. Dlatego proponujemy komfortowe noclegi blisko plaży, z wyżywieniem i wolnym dostępem do strefy saun, relaksującego jacuzzi lub basenu z ciepłą, czystą wodą. Tutaj można zrelaksować się po intensywnym dniu na plaży. Dostęp do ciepłej wody w basenie może być ciekawą alternatywą dla osób, które nie przepadają za kąpielami w chłodnym morzu.

Hotel z sauną Międzywodzie Gryf Resort – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Proponujemy wygodne noclegi w komfortowych, nowoczesnych apartamentach blisko plaży. Ośrodek Wypoczynkowy Gryf Międzywodzie to doskonałe miejsce na wypoczynek z rodziną lub solo. Strefa saun, baseny, pyszne śniadania i co najważniejsze – potężna dawka prozdrowotnego jodu sprawiają, że u nas można NAPRAWDĘ odpocząć.

Hotel z basenem i sauną nad morzem to najlepsze miejsce na wakacje w Polsce. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej oferty:

Recepcja

Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 16:00

Recepcja telefon: +48 91 38 14 917

Ośrodek GRYF Międzywodzie

ul. Armii Krajowej 12
72-415 Międzywodzie

Dane Firmy:

GRYF RESORT 2 Sp. z o.o.
Aleja Papieża Jana Pawła II 19/2
70-453 Szczecin
NIP: 8513280664

Formularz kontaktowy