Szukasz miejsca na odpoczynek jak najbliżej morza? Zapraszamy do Międzywodzia – noclegi przy plaży w naszym Ośrodku pozwolą Ci zasypiać z szumem fal. Nasz hotel mieści się zaledwie 350 metrów od plaży, na której znajdziesz sporo miejsca, by odpoczywać, bawić się i miło spędzać czas ze swoimi bliskimi. Skorzystaj z komfortowych warunków noclegowych i ciesz się bliskością jednej z najpiękniejszych plaż na zachodnim brzegu wyspy Wolin. Tu każdy dzień to możliwość obcowania z naturą, zaczerpnięcia pełną piersią świeżego, morskiego powietrza i regeneracji sił w otoczeniu malowniczych krajobrazów.

Gryf Międzywodzie – noclegi przy plaży, która słynie z wyjątkowego klimatu

Nasze zlokalizowane w Międzywodziu apartamenty przyciągają nie tylko znakomitymi warunkami noclegowymi, ale przede wszystkim dostępnością do wyjątkowej plaży. Ta rozciąga się na długości około 2,5 kilometra, oferując swobodę i przestrzeń dla każdego wczasowicza. Pokoje blisko plaży w Międzywodziu to propozycja dla tych, którzy pragną mieć nieograniczony dostęp do morskich kąpieli, spacerów brzegiem morza czy też zachodów słońca widzianych z wydm. Bo nie tylko sama plaża jest tu atrakcją, ale również pełne uroku, dość wysokie wydmy i sosnowy, nadbrzeżny las.

Tym, co wyróżnia plażę w Międzywodziu, jest jej czystość i szerokość. Piaszczyste, szerokie pasmo cieszy jasnym, drobnym piaskiem, który stanowi idealne miejsce spacerów, odpoczynku, zabawy. Odwiedzający Międzywodzie goście naszego hotelu przy plaży twierdzą, że to jedno z najpiękniejszych miejsc nad Bałtykiem. W okolicy panuje spokój i cisza, dzięki czemu można się tu w pełni zrelaksować i oderwać od zgiełku codziennego życia. Wybierając pokoje blisko plaży w Międzywodziu, masz pewność, że każdy dzień spędzisz na łonie natury, ciesząc się jej dobroczynnym działaniem na organizm.

Dlaczego warto wybrać pokoje blisko plaży w Międzywodziu?

Międzywodzie – noclegi przy plaży to świetny wybór dla rodzin z dziećmi. Bezpieczne, piaszczyste dno i łagodne zejście do wody, strzeżone kąpielisko, a także liczne atrakcje na plaży sprawiają, że dzieci nie będą się nudzić, a rodzice będą mogli w pełni się zrelaksować podczas wyczekanych wakacji.

Dla odwiedzających Międzywodzie noclegi w Ośrodku Gryf będą idealnym wyborem. Z okien rozpościera się tu widok na morski horyzont, a dojście do plaży to zaledwie kilka minut spacerem. Pobyt w Międzywodziu i noclegi przy plaży to również możliwość korzystania z licznych atrakcji regionu, w tym bliskości Parku Narodowego Wolińskiego, malowniczych klifów czy leśnych ścieżek rowerowych.

Ceniący komfort i wygodę goście chętnie wybierają również Międzywodzie noclegi z wyżywieniem. Ośrodek Gryf oferuje bogate menu oparte na lokalnych produktach, które dostarczą energii na pełne wrażeń dni spędzone nad morzem.

Zapraszamy do rezerwacji pokojów blisko plaży w najpiękniejszym zakątku Międzywodzia!

Recepcja

Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 16:00

Recepcja telefon: +48 91 38 14 917

Ośrodek GRYF Międzywodzie

ul. Armii Krajowej 12
72-415 Międzywodzie

Dane Firmy:

GRYF RESORT 2 Sp. z o.o.
Aleja Papieża Jana Pawła II 19/2
70-453 Szczecin
NIP: 8513280664

Formularz kontaktowy