Jeżeli chcesz odwiedzić Międzywodzie, hotel z basenem może okazać się najlepszym miejscem na miły wypoczynek. W Ośrodku Wypoczynkowym Gryf Międzywodzie znajdziesz nowoczesną strefę, w której znajdziesz basen wewnętrzny, wannę jacuzzi oraz sauny. Zregeneruj się nad morzem i skorzystaj z naszej oferty! Zdarza się, że pogoda nie sprzyja plażowaniu. Jednak dzięki bliskiej obecności basenu otwartego na hotelowych Gości nadal można czerpać z radości, jaką niesie ze sobą kontakt z wodą. Basen jest również świetnym miejscem do nauki pływania, o którą w morzu jest trudno.

Ośrodek Gryf Międzywodzie – hotel z basenem

Zapraszamy do miejscowości Międzywodzie – noclegi z basenem z opcją wyżywienia. Zdajemy sobie sprawę, że czasami nawet podczas wypoczynku nad morzem, nasi Goście chcą wypocząć nie na plaży, lecz w innym miejscu, blisko wody. Dlatego nasz Ośrodek Wypoczynkowy Gryf w Międzywodziu proponuje pobyt z możliwością swobodnego korzystania z naszego basenu.

Międzywodzie – hotele z basenem to najlepsza opcja na wakacje!

Oferujemy wygodne pokoje z nowoczesnym, przytulnym wyposażeniem. Co więcej, nasi Goście mogą swobodnie korzystać ze strefy saun, relaksującego jacuzzi lub basenu z ciepłą, czystą wodą. Jeżeli poszukują Państwo kompleksowej oferty na spędzenie urlopu, weekendu lub wypoczynku w atrakcyjnej okolicy, zachęcamy do wizyty w Gryf Resort. Ośrodek Wypoczynkowy Gryf Międzywodzie mieści się w dogodnej lokalizacji, blisko plaży, przy ulicy Armii Krajowej 12.

Międzywodzie – noclegi z basenem w Gryf Resort

Planujesz odwiedzić Międzywodzie? Hotel z basenem Gryf Resort to wyjątkowe miejsce na wakacje, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Niezależnie od tego, czy chcesz zanurzyć się w luksusie hotelowych basenów, delektować się spokojem w strefie saun i jacuzzi, czy też czerpać radość z uroków malowniczej okolicy – tu każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do rezerwacji:Recepcja

Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 16:00

Recepcja telefon: +48 91 38 14 917

Ośrodek GRYF Międzywodzie

ul. Armii Krajowej 12
72-415 Międzywodzie

Dane Firmy:

GRYF RESORT 2 Sp. z o.o.
Aleja Papieża Jana Pawła II 19/2
70-453 Szczecin
NIP: 8513280664

Formularz kontaktowy