Gryf Ośrodek MiędzywodziePokoje

Pokoje

POKOJE – Ośrodek Gryf Międzywodzie

Ośrodek GRYF posiada 30 pokoi 1,2,3 i 4-osobowych o standardzie trzech gwiazdek. Pokoje zlokalizowane są w murowanym 3-kondygnacyjnym budynku typu hotelowego. Większość z nich posiada balkony. Proponowane pokoje w Międzywodziu stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie przestronne wnętrza oraz dogodne warunki noclegowe.

W każdym z pokoi znajdują się meble i łóżka hotelowe o wysokim standardzie, toaletka, lustro, lodówka, filiżanki, czajnik do gotowania wody, szklanki. Na całej powierzchni pokoju położona jest wykładzina dywanowa. Łazienka wyposażona jest w: wannę z prysznicem łubu prysznic, WC, umywalkę, suszarkę do ręczników i komplet ręczników. Tak bogate wyposażenie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Dostępne tutaj urządzenia pozwolą Państwu na swobodne funkcjonowanie. Jeśli chcą mieć Państwo pewność, że lokum posiada w swoim wyposażeniu wszelkie niezbędne elementy, warto wybrać proponowane przez nas wysokiej klasy pokoje. Międzywodzie to urokliwa miejscowość gwarantująca świetny wypoczynek, jednak aby urlop był w pełni udany warto zatrzymać się w ośrodku oferującym przytulne pokoje o wysokim standardzie.

W naszej ofercie znajdą Państwo również idealny dla par „mały pokój 2-osobowy” o powierzchni ok. 9 m kw. z jednym łożem małżeńskim. W pokojach tych mogą mieszkać maksymalnie 2 osoby (bez względu na wiek)

Dodatkowo W pokojach 2, 3 i 4-osobowych: ława z fotelikami. W pokojach 3 i 4-osobowych dodatkowo kanapa rozkładana. Wiele możliwości wyboru sprawia, że oferowane pokoje w Międzywodziu można dopasować do swoich potrzeb. Chętnie doradzimy jaki pokój będzie w pełni odpowiadał Państwa preferencjom.

W recepcji mogą Państwo wypożyczyć ręczniki plażowe i sprzęt plażowy (leżaki, pledy).

Mały pokój 2 osobowy

Pokój 1

Pokój 2

Pokój 3

Czy wiesz, że...

GryfGrupa to kilkanaście lat działalności, tysiące zadowolonych gości i 4 obiekty dostosowane do różnych potrzeb, zlokalizowane wzdłuż całego wybrzeża. Znajdź swoje ulubione miejsce w Gdańsku, Pobierowie lub Międzywodziu i spędź urlop z nami. Poniższe odnośniki doprowadzą Państwa bezpośrednio do stron naszych pozostałych Ośrodków.