Międzywodzie siłownia

Planujesz aktywny wypoczynek przez duże “A”? Odwiedź koniecznie Gryf Resort Międzywodzie – siłownia i relaksują strefa saun i basenów czekają na Ciebie! Wiele osób również podczas urlopu chce utrzymać lub poprawić swoją kondycję fizyczną. Nie chcą rezygnować zaplanowanych treningów. Hotel z siłownią Międzywodzie Gryf Resort może być w takiej sytuacji najlepszą opcją na komfortowe spędzenie urlopu bez wyrzeczeń. Siłownia w naszym hotelu jest świetnie wyposażona i czysta. Oferujemy swobodny dostęp do profesjonalnego sprzętu, który umożliwia wykonanie różnych rodzajów treningu. Po skończonej sesji na siłowni zapraszamy do regeneracji w naszej strefie saun i basenów.

Międzywodzie – siłownia, basen, jacuzzi. Hotel blisko plaży

W Międzywodziu można nie tylko delektować się pięknem bałtyckich plaż i zatopić stopy w miękkim piasku, ale także dbać o swoje ciało i zdrowie. Nasza dobrze wyposażona siłownia pozwoli każdemu naszemu Gościowi utrzymać formę, niezależnie od tego, czy preferuje ćwiczenia kardio, trening siłowy, czy ćwiczenia rozciągające. Wszystkie sprzęty są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania.

Odwiedź Międzywodzie – hotel z siłownią zaprasza do wypoczynku!

Siłownia w naszym hotelu to nie tylko miejsce do ćwiczeń. Dzięki dużym oknom można ćwiczyć i podziwiać piękno naszego zielonego terenu. Podsumowując, hotel z siłownią w Międzywodziu to miejsce dla wszystkich, którzy pragną połączyć wakacyjny relaks z dbaniem o swoją kondycję i zdrowie. Jeżeli interesuje Państwa hotel z siłownią – Międzywodzie i nasz Ośrodek Wypoczynkowy Gryf Resort będzie najlepszym miejscem na wakacje. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty:

Recepcja

Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 16:00

Recepcja telefon: +48 91 38 14 917

Ośrodek GRYF Międzywodzie

ul. Armii Krajowej 12
72-415 Międzywodzie

Dane Firmy:

GRYF RESORT 2 Sp. z o.o.
Aleja Papieża Jana Pawła II 19/2
70-453 Szczecin
NIP: 8513280664

Formularz kontaktowy