Gryf Ośrodek MiędzywodzieKonferencje

Konferencje

Konferencje nad morzem – w ośrodku Gryf Międzywodzie

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane organizacją konferencji, szkoleń czy wyjazdów integracyjnych dla swoich klientów, pracowników i kontrahentów. Bez dwóch zdań, konferencje nad morzem to znakomity sposób, aby w dogodnych warunkach ustalić warunki współpracy lub omówić ważny problem.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę konferencyjną wyposażoną w rzutnik multimedialny, ekran i flipchart, mogącą pomieścić do 80 osób w układzie teatralnym oraz dwa meeting room’y z przeznaczeniem na szkolenia lub warsztaty w mniejszych grupach do 15 osób. Dajemy Państwu możliwość zorganizowania konferencji nad morzem przy użyciu najwyższej jakości sprzętu. Dzięki temu mogą Państwo zaskoczyć gości wyjątkową prezentacją lub przeprowadzić interesujące szkolenie pracownicze. Jeśli cenią sobie Państwo komfort pracy oraz wysokie standardy, konferencje nad morzem organizowane w naszym ośrodku z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Gwarantujemy, że każde spotkanie realizowane w naszych salach konferencyjnych będzie udane.

Ośrodek wczasowy Gryf wyróżnia się na tle innych obiektów w Międzywodziu dogodnym położeniem przy głównej drodze, parkingiem, własną restauracją, która może przygotować zarówno przerwy kawowe jak i lunchowe. Dzięki temu konferencje nad morzem organizowane w naszym ośrodku stanowią dogodne rozwiązanie dla osób, które dojeżdżają z innych miast. Nie bez znaczenia jest również niewielka odległość dzieląca Ośrodek od morza – jedynie ok. 300 metrów. Pozwoli to uczestnikom Państwa spotkania na złapanie oddechu, chwilę odprężenia przy szumie fal, nawet podczas najbardziej zapracowanego dnia. Tak duża ilość udogodnień sprawia, że ośrodek Gryf stanowi doskonałe miejsce do organizowania spotkań biznesowych.

Czy wiesz, że...

GryfGrupa to kilkanaście lat działalności, tysiące zadowolonych gości i 4 obiekty dostosowane do różnych potrzeb, zlokalizowane wzdłuż całego wybrzeża. Znajdź swoje ulubione miejsce w Gdańsku, Pobierowie lub Międzywodziu i spędź urlop z nami. Poniższe odnośniki doprowadzą Państwa bezpośrednio do stron naszych pozostałych Ośrodków.